Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PortalHomeTražiLatest imagesRegistracijaLogin
Similar topics

    Share | 
     

     Ribioc: Mjesto u kojem je u zimskim uslovima teško živjeti

    Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Go down 
    AutorPoruka
    Admin

    Admin

    Broj komentara : 145
    Join date : 2010-12-13

    Ribioc: Mjesto u kojem je u zimskim uslovima teško živjeti Empty
    KomentarNaslov komentara: Ribioc: Mjesto u kojem je u zimskim uslovima teško živjeti   Ribioc: Mjesto u kojem je u zimskim uslovima teško živjeti Icon_minitimeThu Dec 16, 2010 7:35 am

    [You must be registered and logged in to see this link.]


    [You must be registered and logged in to see this image.]Pravi zimski dani u Žepisve su bliži. Snijeg ovdje, ove godine, još nije pokazao svoje pravo lice pa su ovi dani prilika da se obiđe još pokoji prijatelj, komšija, ahbab, dost itd, a kada dođu pravi zimski dani tada jedino ostaje da se uživa u toplini svoga doma, jer prohodnost obično biva jako teška. Zato sam danas iskoristio priliku i otišao u Ribioc. Nijjet mi je bio da obiđem povratnike u ovo malo, ali po mnogo čemu veliko selo.Ići automobilom u Ribioc nekadašnjom prugom po ovakvim uslovima nije baš jednostavno, no ipak želja je bila jaka pa sam nastavio..[You must be registered and logged in to see this image.].[You must be registered and logged in to see this image.].[You must be registered and logged in to see this image.]U selu nisam zatekao neke od domačina. Otišli su vele u Sarajevo da se kupi još ponešto što će itekako dobr doći u dugim zimskim danima u Ribioci. Ipak Zečir i njegova hanuma su bili kod kuće. Kod njih sam kahvalenisao.[You must be registered and logged in to see this image.].[You must be registered and logged in to see this image.]Nešto kasnije pridružio nam se i Ibrahim Vatreš..[You must be registered and logged in to see this image.]Bilo je uistinu ugodno razgovarati sa ovim hrabrim ljudima. No, vrijeme je bilo da se krene, ono vele da od čega je vakat od toga je i vrijeme. U povratku sam svratio kod našeh hadžije i njegove hanume u Vratar.Molim Allaha Milostivog da pomogne ovim hrabrim ljudima!!!
    Na vrh Go down
    https://medzliszepa.bosnianforum.com
     

    Ribioc: Mjesto u kojem je u zimskim uslovima teško živjeti

    Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Na vrh 

     Similar topics

    +
    Stranica 1/1

    Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
     :: Zepska sela-
    Idi na: